• 05
  Ekim / 2020

  Ozon Dezenfeksiyonun Covid- 19 Etkisi. (Kaynaklar)

  Ozon Teknolojinsin COVİD- 19 Etkisi. Tam kapsamlı. Ozon jeneratörleri veya elektrostatik hava temizleyicileri tarafından oluşturulan ozon, ortamın her köşesine ulaşabilir, bu da ultraviyole sterilizasyonun sadece düz bir şekilde yukarı aşağı...
 • 07
  Eylül / 2020

  Japon bilim insanları: Ozon tedavisi koronavirüsü yok edebilir

  Japonya’da bilim insanları, düşük seviyede ozon konsantrasyonunun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) partiküllerini etkisiz hale getirdiğini, bu tedavinin hastanelerin dezenfeksiyonunda kullanılabileceğini savundu.
 • 07
  Eylül / 2020

  Koronavirüsle mücadelede 'ozon gazı' önerisi

  Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede virüs, bakteri, mantar ve mikropları öldürebilme özelliğine sahip ozon gazının korunmayı destekleyici amaçlı daha aktif kullanılabileceği belirtildi.
 • 07
  Eylül / 2020

  Ozon, kapalı ortamlardaki corona virüsü etkisiz hale getiriyor

  Japon bilim insanları, düşük ozon konsantrasyonlarının corona virüs parçacıklarını etkisiz hale getirdiğini ve hastane, ofis ve sınıf gibi kapalı ortamlarda kullanılabileceğini açıkladı.
 • 07
  Eylül / 2020

  Ozon Etkileri

  Ozon Nerelerde Etkilidir? Atmosferdeki ozon tabakası ölümcül radyasyondan yeryüzünü korur. Ozon ; bakteri, virüs, küfleri yok eder, sporları, mantarı, sigara dumanı, egzoz gazı gibi havadaki kötü kokuları, yağları ve sudaki kontaminantları...
 
X