Basında Ozon Teknolojisi

Ozon Dezenfeksiyonun Covid- 19 Etkisi. (Kaynaklar)

Resim

Ozon Virüsü Dezenfeksiyonu

 

Uluslararası bilimsel tabanlı araştırmalara ve raporlara göre Ozon, Koronavirüs, SARS, HIV, MRSA, Hepatit B'yi dezenfekte etmede% 99 etkilidir ve büyük olasılıkla yeni COVID-19 olan Sars ile neredeyse aynıdır. Aşağıdaki raporlara, klinik incelemelere ve bilim insanı ifadelerine bakın:

 

 

Ozonun, SAR Koronavirüs - Havadan Taşınan ve Sıvıların% 99'unu öldürdüğü bildirildi.

Araştırma kapısı. “ Ozon gazının SARS koronavirüsünü öldürdüğü ve yeni 2019-nCoV Coronavirüs'ün yapısından bu yana kanıtlandı.

SARS koronavirüs ile neredeyse aynı olduğu için, yeni Koronavirüs üzerinde de çalışacağını söylemek nispeten güvenlidir.

Ancak, not edilmelidir; Bununla ilgili olarak Hubei'deki Viroloji Enstitüsünde Çin'de şu anda devam eden bir çalışma dışında bugüne kadar herhangi bir çalışma bulunmadığını ”söyledi.

 

Virüs Dezenfektanları Ozon Etkisi

Ayrıca, Kurulduğumuzdan itibaren sadece koronavirüslerde değil, aynı zamanda bakteriler, mikroplar, biyolojik tehlike patojenleri, met ve küf üzerinde kullanılan dezenfektan kimyasallı olarak kullanılır. Ozon jenaratörü  aynı zamanda COVID-19'da ile savaşa bilecek güçtedir.

Özet
:
Ozon Teknolojinsin COVİD- 19 Etkisi. Tam kapsamlı. Ozon jeneratörleri veya elektrostatik hava temizleyicileri tarafından oluşturulan ozon, ortamın her köşesine ulaşabilir, bu da ultraviyole sterilizasyonun sadece düz bir şekilde yukarı aşağı gidebilmesi ve bazı yerlerin sterilize edilmemiş halde kalması sorununu aşabilir.
X